Spotkania & Wyniki

To jest przykład Kalendarz. Jako nowy użytkownik SportsPress, powinieneś udać się do Twojego kokpitu by usunąć to Kalendarz i utworzyć nowy Kalendarze. Baw się dobrze !

Spotkania & Wyniki

DataWydarzenieCzas/WynikiArtykuł
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne  vs Politechnika Gdańska (2 LM)
KKS Olsztyn vs Politechnika Gdańska (1 LK)
Politechnika Gdańska (2 LM) vs Sklep Polski MKK Gniezno 
GKK Arka S.A. vs Politechnika Gdańska (JSm)
Politechnika Gdańska (1 LK) vs SMS PZKosz Łomianki
AZS Politechnika Poznań  vs Politechnika Gdańska (2 LM)
KUKS Remus Kościerzyna vs Politechnika Neptun Gdańsk
PTS Lider Pruszków vs SMS PZKosz Łomianki
AZS Uniwersytet Warszawski vs MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz
AZS UG Gdańsk vs Mon-Pol Płock
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski vs SMS PZKosz II Łomianki
AZS Uniwersytet Warszawski vs KKS Olsztyn
MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz vs AZS UG Gdańsk
Mon-Pol Płock vs MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
Grot Mobilis Pabianice vs PTS Lider Pruszków
Trefl II Sopot vs Decka Pelplin
AZS Politechnika Poznań  vs TKM Włocławek 
Sklep Polski MKK Gniezno  vs AZS UMK PBDI Toruń 
Asseco II Gdynia  vs Gryf Goleniów 
Domino Inowrocław  vs SMS PZKosz Władysławowo 
Gryf Goleniów  vs Decka Pelplin
Domino Inowrocław  vs Trefl II Sopot
Asseco II Gdynia  vs Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 
TKM Włocławek  vs Biofarm Basket Suchy Las 
AZS UMK PBDI Toruń  vs AZS Politechnika Poznań 
Biofarm Basket Suchy Las  vs AZS UMK PBDI Toruń 
Decka Pelplin vs Domino Inowrocław 
Sklep Polski MKK Gniezno  vs Asseco II Gdynia 
SMS PZKosz Władysławowo  vs TKM Włocławek 
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne  vs Gryf Goleniów 
Politechnika Gdańska (JSm) vs STK Czarni PERLA Słupsk
Politechnika Gdańska (Jm) vs UKS ZSS Człuchów
Bryza Politechnika Gdańska II vs KKS Olsztyn (j)
Politechnika Neptun Gdańsk vs KS Jedynka Pelplin (K)
Politechnika Gdańska (2 LM) vs Biofarm Basket Suchy Las 
AZS Uniwersytet Warszawski vs Politechnika Gdańska (1 LK)
SMS PZKosz Łomianki vs Grot Mobilis Pabianice
SMS PZKosz II Łomianki vs PTS Lider Pruszków
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski vs MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz
AZS Politechnika Poznań  vs Asseco II Gdynia 
AZS UMK PBDI Toruń  vs SMS PZKosz Władysławowo 
Gryf Goleniów  vs Domino Inowrocław 
TKM Włocławek  vs Trefl II Sopot
BAT Sierakowice vs VBW GTK Gdynia
GAMA SKS Starogard Gd. vs Trefl Sopot S.A.
MTS Basket Kwidzyn vs STK Czarni PERLA Słupsk
GKK Arka S.A. vs GAMA SKS Starogard Gd.
MTS Basket Kwidzyn vs Trefl Sopot S.A.
Gdyńska Akademia Koszykówki I vs UKS 7 Trefl II Sopot
KS Jedynka Pelplin (K) vs SKS Starogard Gdański
UKS 7 Trefl II Sopot vs SKS Starogard Gdański
Gdyńska Akademia Koszykówki I vs KUKS Remus Kościerzyna
MTS Basket Kwidzyn (j) vs Trefl Sopot S.A. (j)
GKK Arka S.A. (j) vs AS Mrągowo
GAMA SKS Starogard Gd. vs Politechnika Gdańska (JSm)
UKS Trójeczka Olsztyn vs Politechnika Gdańska (Jm)
SMS PZKosz Władysławowo  vs Politechnika Gdańska (2 LM)
Bryza Politechnika Gdańska II vs UKS Trops Kartuzy
SKS Starogard Gdański vs Politechnika Neptun Gdańsk
Politechnika Gdańska (1 LK) vs Grot Mobilis Pabianice
AZS UG Gdańsk vs KKS Olsztyn
SMS PZKosz II Łomianki vs SMS PZKosz Łomianki
KKS Olsztyn vs MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
AZS Uniwersytet Warszawski vs AZS UG Gdańsk
Mon-Pol Płock vs PTS Lider Pruszków
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne  vs Sklep Polski MKK Gniezno 
Biofarm Basket Suchy Las  vs Asseco II Gdynia 
Decka Pelplin vs TKM Włocławek 
AZS UMK PBDI Toruń  vs Trefl II Sopot
Sklep Polski MKK Gniezno  vs Gryf Goleniów 
AZS Politechnika Poznań  vs Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 
Politechnika Gdańska (2 LM) vs Trefl II Sopot
Asseco II Gdynia  vs SMS PZKosz Władysławowo 
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne  vs Biofarm Basket Suchy Las 
Sklep Polski MKK Gniezno  vs AZS Politechnika Poznań 
TKM Włocławek  vs Domino Inowrocław 
UKS Siódemka Sopot vs Bryza Politechnika Gdańska I
Decka Pelplin vs Politechnika Gdańska (2 LM)
AZS UG Gdańsk vs Politechnika Gdańska (1 LK)
Biofarm Basket Suchy Las  vs Sklep Polski MKK Gniezno 
Trefl II Sopot vs Asseco II Gdynia 
Domino Inowrocław  vs AZS UMK PBDI Toruń 
AZS Politechnika Poznań  vs Gryf Goleniów 
SMS PZKosz Łomianki vs Mon-Pol Płock
PTS Lider Pruszków vs MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz
Grot Mobilis Pabianice vs SMS PZKosz II Łomianki
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski vs AZS Uniwersytet Warszawski
BAT Sierakowice vs KKS Olsztyn (j)
VBW GTK Gdynia vs KKS Olsztyn (j)
UKS Trops Kartuzy vs BAT Sierakowice
Trefl Sopot S.A. vs STK Czarni PERLA Słupsk
MTS Basket Kwidzyn vs GKK Arka S.A.
GAMA SKS Starogard Gd. vs MTS Basket Kwidzyn
GKK Arka S.A. vs STK Czarni PERLA Słupsk
Trefl Sopot S.A. (j) vs STK Czarni PGK Słupsk
AS Mrągowo vs UKS ZSS Człuchów
GKK Arka S.A. (j) vs MTS Basket Kwidzyn (j)
STK Czarni PGK Słupsk vs UKS Trójeczka Olsztyn
KS Jedynka Pelplin (K) vs Gdyńska Akademia Koszykówki I
KUKS Remus Kościerzyna vs UKS 7 Trefl II Sopot
Politechnika Gdańska (JSm) vs Trefl Sopot S.A.
Politechnika Gdańska (Jm) vs Trefl Sopot S.A. (j)
Bryza Politechnika Gdańska II vs UKS Siódemka Sopot
Politechnika Gdańska (2 LM) vs Domino Inowrocław 
Politechnika Gdańska (1 LK) vs SMS PZKosz II Łomianki
KKS Olsztyn (j) vs UKS Trops Kartuzy
STK Czarni PGK Słupsk vs GKK Arka S.A. (j)
KUKS Remus Kościerzyna vs KS Jedynka Pelplin (K)
MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz vs SMS PZKosz Łomianki
KKS Olsztyn vs PTS Lider Pruszków
Mon-Pol Płock vs Grot Mobilis Pabianice
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski vs AZS UG Gdańsk
Sklep Polski MKK Gniezno  vs SMS PZKosz Władysławowo 
AZS Politechnika Poznań  vs Biofarm Basket Suchy Las 
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne  vs Trefl II Sopot
Asseco II Gdynia  vs Decka Pelplin
Gryf Goleniów  vs TKM Włocławek 
Politechnika Gdańska (JSk) vs VBW GTK Gdynia (JSk)
UKS 7 Trefl II Sopot vs Politechnika Neptun Gdańsk
MTS Basket Kwidzyn vs Politechnika Gdańska (JSm)
Politechnika Neptun Gdańsk vs Gdyńska Akademia Koszykówki I
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski vs Politechnika Gdańska (1 LK)
Politechnika Gdańska (2 LM) vs TKM Włocławek 
VBW GTK Gdynia vs Bryza Politechnika Gdańska I
VBW GTK Gdynia vs UKS Siódemka Sopot
STK Czarni PERLA Słupsk vs GAMA SKS Starogard Gd.
MTS Basket Kwidzyn (j) vs AS Mrągowo
Politechnika Gdańska (JSm) vs GKK Arka S.A.
GKK Arka S.A. (j) vs Politechnika Gdańska (Jm)
AZS UMK PBDI Toruń  vs Politechnika Gdańska (2 LM)
Politechnika Neptun Gdańsk vs KUKS Remus Kościerzyna
Politechnika Gdańska (1 LK) vs Mon-Pol Płock
AZS UG Gdańsk vs PTS Lider Pruszków
MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz vs SMS PZKosz II Łomianki
KKS Olsztyn vs Grot Mobilis Pabianice
AZS Uniwersytet Warszawski vs SMS PZKosz Łomianki
PTS Lider Pruszków vs MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
SMS PZKosz Łomianki vs KKS Olsztyn
SMS PZKosz II Łomianki vs Mon-Pol Płock
Grot Mobilis Pabianice vs MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz
PTS Lider Pruszków vs AZS Uniwersytet Warszawski
Gryf Goleniów  vs AZS UMK PBDI Toruń 
Biofarm Basket Suchy Las  vs SMS PZKosz Władysławowo 
Sklep Polski MKK Gniezno  vs Decka Pelplin
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne  vs Domino Inowrocław 
AZS Politechnika Poznań  vs Trefl II Sopot
Decka Pelplin vs AZS Politechnika Poznań 
SMS PZKosz Władysławowo  vs Gryf Goleniów 
Domino Inowrocław  vs Sklep Polski MKK Gniezno 
Biofarm Basket Suchy Las  vs Trefl II Sopot
TKM Włocławek  vs Asseco II Gdynia 
Decka Pelplin vs Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 
TKM Włocławek  vs AZS UMK PBDI Toruń 
Trefl II Sopot vs Sklep Polski MKK Gniezno 
SMS PZKosz Władysławowo  vs AZS Politechnika Poznań 
Gryf Goleniów  vs Biofarm Basket Suchy Las 
SMS PZKosz Władysławowo  vs Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 
VBW GTK Gdynia (JSk) vs Politechnika Gdańska (JSk)
Bryza Politechnika Gdańska I vs Bryza Politechnika Gdańska II
STK Czarni PERLA Słupsk vs Politechnika Gdańska (JSm)
Gryf Goleniów  vs Politechnika Gdańska (2 LM)
Politechnika Gdańska (Jm) vs MTS Basket Kwidzyn (j)
BAT Sierakowice vs Bryza Politechnika Gdańska I
KS Jedynka Pelplin (K) vs Politechnika Neptun Gdańsk
UKS Trops Kartuzy vs Bryza Politechnika Gdańska I
Biofarm Basket Suchy Las  vs Decka Pelplin
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne  vs TKM Włocławek 
Asseco II Gdynia  vs AZS UMK PBDI Toruń 
AZS Politechnika Poznań  vs Domino Inowrocław 
SMS PZKosz Władysławowo  vs Trefl II Sopot
UKS Siódemka Sopot vs BAT Sierakowice
UKS Trops Kartuzy vs VBW GTK Gdynia
UKS Siódemka Sopot vs KKS Olsztyn (j)
STK Czarni PERLA Słupsk vs MTS Basket Kwidzyn
Trefl Sopot S.A. vs GAMA SKS Starogard Gd.
Trefl Sopot S.A. vs MTS Basket Kwidzyn
GAMA SKS Starogard Gd. vs GKK Arka S.A.
GKK Arka S.A. vs Trefl Sopot S.A.
Trefl Sopot S.A. (j) vs UKS ZSS Człuchów
AS Mrągowo vs UKS Trójeczka Olsztyn
MTS Basket Kwidzyn (j) vs STK Czarni PGK Słupsk
UKS ZSS Człuchów vs GKK Arka S.A. (j)
UKS Trójeczka Olsztyn vs Trefl Sopot S.A. (j)
STK Czarni PGK Słupsk vs AS Mrągowo
UKS ZSS Człuchów vs AS Mrągowo
UKS ZSS Człuchów vs UKS Trójeczka Olsztyn
Gdyńska Akademia Koszykówki I vs SKS Starogard Gdański
KS Jedynka Pelplin (K) vs UKS 7 Trefl II Sopot
SKS Starogard Gdański vs KUKS Remus Kościerzyna
UKS 7 Trefl II Sopot vs Gdyńska Akademia Koszykówki I
SKS Starogard Gdański vs KS Jedynka Pelplin (K)
KUKS Remus Kościerzyna vs Gdyńska Akademia Koszykówki I
Politechnika Gdańska (JSm) vs GAMA SKS Starogard Gd.
STK Czarni PGK Słupsk vs Politechnika Gdańska (Jm)
Politechnika Neptun Gdańsk vs SKS Starogard Gdański
Bryza Politechnika Gdańska II vs BAT Sierakowice
Politechnika Gdańska (1 LK) vs MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz
Politechnika Gdańska (2 LM) vs Asseco II Gdynia 
Politechnika Gdańska (JSk) vs VBW GTK Gdynia (JSk)
Domino Inowrocław  vs Biofarm Basket Suchy Las 
AZS UMK PBDI Toruń  vs Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 
Trefl II Sopot vs Gryf Goleniów 
TKM Włocławek  vs Sklep Polski MKK Gniezno 
AZS UMK PBDI Toruń  vs Decka Pelplin
AZS UG Gdańsk vs Grot Mobilis Pabianice
KKS Olsztyn vs Mon-Pol Płock
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski vs SMS PZKosz Łomianki
AZS Uniwersytet Warszawski vs SMS PZKosz II Łomianki
Grot Mobilis Pabianice vs AZS Uniwersytet Warszawski
Mon-Pol Płock vs MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz
SMS PZKosz II Łomianki vs KKS Olsztyn
UKS 7 Trefl II Sopot vs KUKS Remus Kościerzyna
SKS Starogard Gdański vs UKS 7 Trefl II Sopot
GKK Arka S.A. (j) vs UKS Trójeczka Olsztyn
MTS Basket Kwidzyn (j) vs UKS ZSS Człuchów
STK Czarni PERLA Słupsk vs Trefl Sopot S.A.
GKK Arka S.A. vs MTS Basket Kwidzyn
UKS Siódemka Sopot vs UKS Trops Kartuzy
Trefl Sopot S.A. vs Politechnika Gdańska (JSm)
Politechnika Gdańska (1 LK) vs PTS Lider Pruszków
Politechnika Gdańska (2 LM) vs Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 
Politechnika Neptun Gdańsk vs UKS 7 Trefl II Sopot
KKS Olsztyn (j) vs Bryza Politechnika Gdańska II
Bryza Politechnika Gdańska I vs UKS Trops Kartuzy
TKM Włocławek  vs AZS Politechnika Poznań 
AZS UMK PBDI Toruń  vs Sklep Polski MKK Gniezno 
SMS PZKosz Władysławowo  vs Domino Inowrocław 
Gryf Goleniów  vs Asseco II Gdynia 
Decka Pelplin vs Trefl II Sopot
MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz vs KKS Olsztyn
SMS PZKosz II Łomianki vs AZS UG Gdańsk
Grot Mobilis Pabianice vs MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
Mon-Pol Płock vs AZS Uniwersytet Warszawski
SMS PZKosz Łomianki vs AZS UG Gdańsk
VBW GTK Gdynia vs BAT Sierakowice
STK Czarni PERLA Słupsk vs GKK Arka S.A.
MTS Basket Kwidzyn vs GAMA SKS Starogard Gd.
UKS ZSS Człuchów vs STK Czarni PGK Słupsk
Trefl Sopot S.A. (j) vs GKK Arka S.A. (j)
UKS Trójeczka Olsztyn vs MTS Basket Kwidzyn (j)
SKS Starogard Gdański vs Gdyńska Akademia Koszykówki I
KS Jedynka Pelplin (K) vs KUKS Remus Kościerzyna
Gdyńska Akademia Koszykówki I vs KS Jedynka Pelplin (K)
VBW GTK Gdynia vs Bryza Politechnika Gdańska II
Gdyńska Akademia Koszykówki I vs Politechnika Neptun Gdańsk
Politechnika Gdańska (JSm) vs MTS Basket Kwidzyn
Sklep Polski MKK Gniezno  vs Politechnika Gdańska (2 LM)
Bryza Politechnika Gdańska I vs KKS Olsztyn (j)
Politechnika Gdańska (1 LK) vs KKS Olsztyn
VBW GTK Gdynia (JSk) vs Politechnika Gdańska (JSk)
Politechnika Gdańska (Jm) vs AS Mrągowo
Decka Pelplin vs Gryf Goleniów 
Trefl II Sopot vs Domino Inowrocław 
AZS Politechnika Poznań  vs AZS UMK PBDI Toruń 
Biofarm Basket Suchy Las  vs TKM Włocławek 
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne  vs Asseco II Gdynia 
Domino Inowrocław  vs Asseco II Gdynia 
SMS PZKosz Łomianki vs PTS Lider Pruszków
Mon-Pol Płock vs AZS UG Gdańsk
SMS PZKosz II Łomianki vs MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz vs AZS Uniwersytet Warszawski
Trefl Sopot S.A. vs GKK Arka S.A.
GAMA SKS Starogard Gd. vs STK Czarni PERLA Słupsk
AS Mrągowo vs Trefl Sopot S.A. (j)
KUKS Remus Kościerzyna vs SKS Starogard Gdański
UKS 7 Trefl II Sopot vs KS Jedynka Pelplin (K)
Politechnika Gdańska (2 LM) vs AZS Politechnika Poznań 
SMS PZKosz Łomianki vs Politechnika Gdańska (1 LK)
Biofarm Basket Suchy Las  vs Politechnika Gdańska (2 LM)
Politechnika Gdańska (Jm) vs UKS Trójeczka Olsztyn
Politechnika Gdańska (1 LK) vs AZS Uniwersytet Warszawski
Domino Inowrocław  vs Decka Pelplin
TKM Włocławek  vs SMS PZKosz Władysławowo 
Asseco II Gdynia  vs Sklep Polski MKK Gniezno 
Gryf Goleniów  vs Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 
Asseco II Gdynia  vs AZS Politechnika Poznań 
Sklep Polski MKK Gniezno  vs Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 
SMS PZKosz Władysławowo  vs AZS UMK PBDI Toruń 
Trefl II Sopot vs TKM Włocławek 
Domino Inowrocław  vs Gryf Goleniów 
TKM Włocławek  vs Decka Pelplin
Trefl II Sopot vs AZS UMK PBDI Toruń 
Asseco II Gdynia  vs Biofarm Basket Suchy Las 
Gryf Goleniów  vs Sklep Polski MKK Gniezno 
SMS PZKosz Władysławowo  vs Decka Pelplin
KKS Olsztyn vs AZS Uniwersytet Warszawski
AZS UG Gdańsk vs MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski vs Mon-Pol Płock
PTS Lider Pruszków vs Grot Mobilis Pabianice
MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz vs MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
KKS Olsztyn vs AZS UG Gdańsk
PTS Lider Pruszków vs SMS PZKosz II Łomianki
Grot Mobilis Pabianice vs SMS PZKosz Łomianki
Trefl Sopot S.A. (j) vs MTS Basket Kwidzyn (j)
AS Mrągowo vs Asseco Gdynia (j)
AS Mrągowo vs STK Czarni PGK Słupsk
UKS Trójeczka Olsztyn vs STK Czarni PGK Słupsk
STK Czarni PGK Słupsk vs Trefl Sopot S.A. (j)
MTS Basket Kwidzyn (j) vs Asseco Gdynia (j)
UKS Siódemka Sopot vs VBW GTK Gdynia
UKS Trops Kartuzy vs KKS Olsztyn (j)
UKS 7 Trefl I Sopot vs KUKS Remus Kościerzyna
Trefl II Sopot vs Politechnika Gdańska (2 LM)
UKS 11 Siedlce vs Politechnika Gdańska (JSk)
Politechnika Gdańska (JSk) vs KS Wichoś Jelenia Góra
KS Wichoś Jelenia Góra vs UKS 11 Siedlce
Grot Mobilis Pabianice vs Politechnika Gdańska (1 LK)
Politechnika Gdańska (2 LM) vs Decka Pelplin
Politechnika Gdańska (2 LM) vs SMS PZKosz Władysławowo 
Domino Inowrocław  vs Politechnika Gdańska (2 LM)
SMS PZKosz Władysławowo  vs Asseco II Gdynia 
Domino Inowrocław  vs TKM Włocławek 
Biofarm Basket Suchy Las  vs Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 
AZS Politechnika Poznań  vs Sklep Polski MKK Gniezno 
Sklep Polski MKK Gniezno  vs Biofarm Basket Suchy Las 
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne  vs SMS PZKosz Władysławowo 
Gryf Goleniów  vs AZS Politechnika Poznań 
AZS UMK PBDI Toruń  vs Domino Inowrocław 
Asseco II Gdynia  vs Trefl II Sopot
Trefl II Sopot vs Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 
Biofarm Basket Suchy Las  vs AZS Politechnika Poznań 
SMS PZKosz Łomianki vs SMS PZKosz II Łomianki
AZS UG Gdańsk vs AZS Uniwersytet Warszawski
PTS Lider Pruszków vs Mon-Pol Płock
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski vs KKS Olsztyn
MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz vs PTS Lider Pruszków
AZS Uniwersytet Warszawski vs MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
Mon-Pol Płock vs SMS PZKosz Łomianki
SMS PZKosz II Łomianki vs Grot Mobilis Pabianice
MMKS Katarzynki Toruń vs UKS Basket Aleksandrów Łódzki
Politechnika Gdańska (JSk) vs MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
Trefl Sopot S.A. (j) vs Politechnika Gdańska (Jm)
UKS Basket Aleksandrów Łódzki vs MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski (Jsk)
Politechnika Gdańska (JSk) vs MMKS Katarzynki Toruń (Jsk)
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski (Jsk) vs MMKS Katarzynki Toruń (Jsk)
Politechnika Neptun Gdańsk vs UKS De La Salle Gdańsk
Politechnika Gdańska (JSk) vs UKS Basket Aleksandrów Łódzki
SMS PZKosz II Łomianki vs Politechnika Gdańska (1 LK)
Bryza Politechnika Gdańska I vs UKS Siódemka Sopot
PTS Lider Pruszków vs KKS Olsztyn
Grot Mobilis Pabianice vs Mon-Pol Płock
SMS PZKosz Łomianki vs MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz
AZS UG Gdańsk vs MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
AZS Uniwersytet Warszawski vs PTS Lider Pruszków
TKM Włocławek  vs Gryf Goleniów 
Asseco II Gdynia  vs Domino Inowrocław 
Sklep Polski MKK Gniezno  vs Trefl II Sopot
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne  vs Decka Pelplin
AZS Politechnika Poznań  vs SMS PZKosz Władysławowo 
Biofarm Basket Suchy Las  vs Gryf Goleniów 
AZS UMK PBDI Toruń  vs TKM Włocławek 
Decka Pelplin vs Asseco II Gdynia 
SMS PZKosz Władysławowo  vs Sklep Polski MKK Gniezno 
KKS Olsztyn (j) vs UKS Siódemka Sopot
BAT Sierakowice vs UKS Trops Kartuzy
Asseco Gdynia (j) vs STK Czarni PGK Słupsk
STK Czarni GRAWIPOL Słupsk vs KS Jedynka Pelplin (K)
STK Czarni GRAWIPOL Słupsk vs KUKS Remus Kościerzyna
UKS De La Salle Gdańsk vs Gdyńska Akademia Koszykówki I
UKS ZSS Człuchów vs Politechnika Gdańska (Jm)
UKS Siódemka Sopot vs Bryza Politechnika Gdańska II
Politechnika Gdańska (Jm) vs GKK Arka S.A. (j)
TKM Włocławek  vs Politechnika Gdańska (2 LM)
Mon-Pol Płock vs Politechnika Gdańska (1 LK)
Politechnika Gdańska (2 LM) vs AZS UMK PBDI Toruń 
Bryza Politechnika Gdańska II vs Bryza Politechnika Gdańska I
Politechnika Neptun Gdańsk vs STK Czarni GRAWIPOL Słupsk
UKS Trops Kartuzy vs Bryza Politechnika Gdańska II
Politechnika Gdańska (1 LK) vs MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
MTS Basket Kwidzyn (j) vs Politechnika Gdańska (Jm)
Politechnika Neptun Gdańsk vs UKS 7 Trefl I Sopot
Bryza Politechnika Gdańska II vs VBW GTK Gdynia
Bryza Politechnika Gdańska I vs BAT Sierakowice
Politechnika Gdańska (2 LM) vs Gryf Goleniów 
PTS Lider Pruszków vs AZS UG Gdańsk
Grot Mobilis Pabianice vs KKS Olsztyn
SMS PZKosz Łomianki vs AZS Uniwersytet Warszawski
MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz vs Mon-Pol Płock
AZS UG Gdańsk vs SMS PZKosz Łomianki
AZS Uniwersytet Warszawski vs Grot Mobilis Pabianice
KKS Olsztyn vs SMS PZKosz II Łomianki
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski vs PTS Lider Pruszków
Domino Inowrocław  vs Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne